May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Izaiah Trujillo
Results
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
Kingdom WC
Kingdom Wrestling Club
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
11/19
L
FOR 0-0
T. Doscher
Albuquerque Academy
Douglas Zembiec Memorial Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
98
11/19
L
F 2-0 0:21
M. Gallegos
St Jude Fire
Douglas Zembiec Memorial Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
98
11/19
W
F 2-5 3:04
A. Wiley
SJF/HAC
Douglas Zembiec Memorial Tournament
Quarterfinals (8 Man)
98
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
07/16
W
DEC 7-4
J. Medina
team Oso
4th ANNUAL WRESTLE UNDER THE LIGHTS
Round 3 (3 Man)
96
07/16
W
F 7-3 3:58
J. Ramos
El Paso Enforcers WC
4th ANNUAL WRESTLE UNDER THE LIGHTS
Round 1 (3 Man)
96
05/20
W
F 11-2 1:41
K. Jumpp
TEAM NM
NMUSA FS & GR State Championships
Round 3 (3 Man)
86-92
05/20
L
TF 10-0 0:36
X. Gomez
Thunder Wrestling Club
NMUSA FS & GR State Championships
Round 2 (3 Man)
86-92
05/20
L
TF 10-0
X. Gomez
Thunder Wrestling Club
NMUSA FS & GR State Championships
Round 3 (4 Man)
86-92
05/20
W
F 4-0
K. Jumpp
TEAM NM
NMUSA FS & GR State Championships
Round 2 (4 Man)
86-92
05/20
W
DEC 11-2
S. Hennigh
St. Pius X High School Wrestling
NMUSA FS & GR State Championships
Round 1 (4 Man)
86-92
05/13
L
DEC 8-3
K. Parsons
---
The Supreme Gladiator Individuals III
4th Wrestleback (16 Man)
90
05/13
W
DEC 9-2
K. Stever
san Clemente
The Supreme Gladiator Individuals III
Semis & 3rd WB (16 Man)
90
05/13
L
MD 11-0
J. Gillespie
All-Phase Wrestling Club
The Supreme Gladiator Individuals III
Quarters & 1st WB (16 Man)
90
11/27
L
F 5-0 0:55
X. Gomez
---
4th Annual St. Jude Fire Classic
1st & 3rd (16 Man)
85
11/27
W
MD 17-4
R. Montano
Lockjaw Wrestling Club
4th Annual St. Jude Fire Classic
Semis & 3rd WB (16 Man)
85
11/27
W
F 5-0 0:38
G. Ruelaz
Grant County Elite
4th Annual St. Jude Fire Classic
Quarters & 1st WB (16 Man)
85
11/27
W
DEC 10-4
M. Jaramillo
---
4th Annual St. Jude Fire Classic
Round 1 (16 Man)
85
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020